Apie mus

WEBHUB: Jūsų Verslo Skaitmeninė Ateitis. Mes kuriam modernias interneto svetaines ir elektronines parduotuves, pritaikytas būtent jūsų verslo poreikiams. Atraskite greitį, inovacijas ir dizainą, kuris transformuos jūsų verslą!

WEBHUB: Aukštos Kokybės Svetainių ir Elektroninių Parduotuvių Kūrimas Lietuvoje

WEBHUB – tai inovatyvus sprendimas Lietuvos verslams, siekiantiems turėti pasaulinius standartus atitinkančias interneto svetaines ir elektronines parduotuves. Augant interneto vartojimui, vis daugiau Lietuvos gyventojų renkasi internetą kaip pagrindinę informacijos apie įmones šaltinį. Todėl WEBHUB siekia suteikti galimybę Lietuvos verslams pasirodyti internete geriausiai įmanomu būdu.

Mūsų komanda užtikrina, kad kiekviena sukurta svetainė atitiktų aukščiausius greičio, dizaino ir funkcionalumo standartus. WEBHUB specializuojasi modernių, greitai veikiančių ir vartotojui patrauklių interneto svetainių bei elektroninių parduotuvių kūrime, nepaisant jų dydžio ar biudžeto. Mes įsipareigojame teikti aukštos kokybės paslaugas, atitinkančias Lietuvos verslo poreikius, kartu išlaikant konkurencingas kainas.

Ar interneto svetainė krausis greitai?

Mes specializuojamės svetainių našumo gerinime, užtikrindami, kad vidutinis mūsų sukurtų svetainių kraunamasis laikas yra tik 1.8-2 sekundės. Bendradarbiaudami su „Google“ partneriais ir aukštus veiklos standartus keliančiomis agentūromis mes įsipareigojame suteikti išskirtinę naršymo patirtį Jūsų svetainės lankytojams.

Ar sutartis su webhub terminuota?

Ne, sutartį su webhub galėsite nutraukti bet kada pranešus 10 dienų iki sutarties nutraukimo.

Ar svetainės sukūrimo mokėstis yra vienkartinis?
Mūsų svetainės kūrimo paslauga yra teikiama už fiksuotą vienkartinį mokestį, kuris yra aiškiai nurodytas sutartyje. Mes užtikriname skaidrumą ir aiškumą, pasirašydami sutartį su kiekvienu klientu, kad būtų garantuotas abiejų šalių patikimumas ir aiškios paslaugų sąlygos
Ar galėsime lengvai redaguoti turinį - keisti paveikslėlus, tekstus ir kitus elementus?

Mes užtikriname, kad galėsite lengvai keisti bet kokį turinį ir paveikslėlius savo interneto svetainėje. Suteikiame prieigą prie svetainės valdymo žinyno ir video apmokymų medžiagos. Be to, esant poreikiui, siūlome asmeninius gyvus mokymus, kad galėtumėte pilnai išnaudoti savo svetainės galimybes.

Jeigu vėliau norėsime funkcionalumo interneto svetainėje, pvz.: pridėti iššokančius langus, LiveChat, sukurti papildomą puslapį, ar galėsite tai padaryti?
Jūsų patogumui, kviečiame užpildyti formą mūsų Pagalbos centre. Mūsų komanda yra pasirengusi atlikti darbus atsižvelgdama į Jūsų individualius poreikius. Mes užtikriname greitą ir profesionalų aptarnavimą, kad visi Jūsų lūkesčiai būtų patenkinti.
Ar interneto svetainė bus pritaikyta mobiliems įrenginiams?
Visos mūsų sukurtos interneto svetainės yra pilnai pritaikytos mobiliems įrenginiams, įskaitant išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Mes užtikriname, kad Jūsų svetainė veiktų sklandžiai ir efektyviai visuose įrenginiuose, suteikiant geriausią patirtį Jūsų lankytojams.