Apie mus

WEBHUB: Jūsų Verslo Skaitmeninė Ateitis. Mes kuriam modernias interneto svetaines ir elektronines parduotuves, pritaikytas būtent jūsų verslo poreikiams. Atraskite greitį, inovacijas ir dizainą, kuris transformuos jūsų verslą!

WEBHUB: Aukštos Kokybės Svetainių ir Elektroninių Parduotuvių Kūrimas Lietuvoje

WEBHUB – tai inovatyvus sprendimas Lietuvos verslams, siekiantiems turėti pasaulinius standartus atitinkančias interneto svetaines ir elektronines parduotuves. Augant interneto vartojimui, vis daugiau Lietuvos gyventojų renkasi internetą kaip pagrindinę informacijos apie įmones šaltinį. Todėl WEBHUB siekia suteikti galimybę Lietuvos verslams pasirodyti internete geriausiai įmanomu būdu.

Mūsų komanda užtikrina, kad kiekviena sukurta svetainė atitiktų aukščiausius greičio, dizaino ir funkcionalumo standartus. WEBHUB specializuojasi modernių, greitai veikiančių ir vartotojui patrauklių interneto svetainių bei elektroninių parduotuvių kūrime, nepaisant jų dydžio ar biudžeto. Mes įsipareigojame teikti aukštos kokybės paslaugas, atitinkančias Lietuvos verslo poreikius, kartu išlaikant konkurencingas kainas.

webhub komanda

default

Gedvydas Sakalas

CEO

Šiek tiek apie mane

Esu Gedvydas, WEBHUB ikurėjas pasižymintis ryžtingumu ir gebėjimu greitai priimti sprendimus. Mano vadovaujama komanda orientuojasi į inovacijas ir efektyvius sprendimus technologijų srityje, o aš siekiu užtikrinti sklandų ir produktyvų įmonės veikimą bei nuolatinį jos augimą.

default

Beatričė Sakalaitė

Kūrybos ir Dizaino Vadovė

Trumpai apie mane

Esu WEBHUB dizaino specialistė, pasižyminti drąsa, inovatyvumu ir kūrybiškumu. Mano darbas apima unikalių ir funkcionalių dizaino sprendimų kūrimą, kurie padeda įmonei išsiskirti rinkoje ir gerina vartotojo patirtį. Įnešu naujoves ir kūrybišką požiūrį į kiekvieną projektą, siekdama maksimaliai išnaudoti technologijų teikiamas galimybes.

default

Dominykas Garbaniauskas

Vadyba projektų valdymas

Kas tas Dominykas

Esu WEBHUB pardavimų vadybininkas, pasižymintis puikiais komunikacijos įgūdžiais, lankstumu ir gebėjimu pateikti aiškius, konkrečius sprendimus. Mano darbe svarbiausia yra efektyviai bendrauti su klientais, suprasti jų poreikius ir siūlyti pritaikytus sprendimus, kurie atitinka tiek jų, tiek įmonės tikslus.

default

Bulma

Ofiso Šuo

Labas aš Bulma

Esu WEBHUB ofiso šuo – biuro džiaugsmo šaltinis ir neoficiali nuotaikų pakėlėja. Su savo žaismingu charakteriu ir nesibaigiančiu entuziazmu, esu visada pasirengusi pasitikti komandos narius su gera nuotaika ir suteikti džiaugsmo akimirkas per įtemptą darbo dieną.

Ar interneto svetainė krausis greitai?

Mes specializuojamės svetainių našumo gerinime, užtikrindami, kad vidutinis mūsų sukurtų svetainių kraunamasis laikas yra tik 1.8-2 sekundės. Bendradarbiaudami su „Google“ partneriais ir aukštus veiklos standartus keliančiomis agentūromis mes įsipareigojame suteikti išskirtinę naršymo patirtį Jūsų svetainės lankytojams.

Ar sutartis su webhub terminuota?

Ne, sutartį su webhub galėsite nutraukti bet kada pranešus 10 dienų iki sutarties nutraukimo.

Ar svetainės sukūrimo mokėstis yra vienkartinis?
Mūsų svetainės kūrimo paslauga yra teikiama už fiksuotą vienkartinį mokestį, kuris yra aiškiai nurodytas sutartyje. Mes užtikriname skaidrumą ir aiškumą, pasirašydami sutartį su kiekvienu klientu, kad būtų garantuotas abiejų šalių patikimumas ir aiškios paslaugų sąlygos
Ar galėsime lengvai redaguoti turinį - keisti paveikslėlus, tekstus ir kitus elementus?

Mes užtikriname, kad galėsite lengvai keisti bet kokį turinį ir paveikslėlius savo interneto svetainėje. Suteikiame prieigą prie svetainės valdymo žinyno ir video apmokymų medžiagos. Be to, esant poreikiui, siūlome asmeninius gyvus mokymus, kad galėtumėte pilnai išnaudoti savo svetainės galimybes.

Jeigu vėliau norėsime funkcionalumo interneto svetainėje, pvz.: pridėti iššokančius langus, LiveChat, sukurti papildomą puslapį, ar galėsite tai padaryti?
Jūsų patogumui, kviečiame užpildyti formą mūsų Pagalbos centre. Mūsų komanda yra pasirengusi atlikti darbus atsižvelgdama į Jūsų individualius poreikius. Mes užtikriname greitą ir profesionalų aptarnavimą, kad visi Jūsų lūkesčiai būtų patenkinti.
Ar interneto svetainė bus pritaikyta mobiliems įrenginiams?
Visos mūsų sukurtos interneto svetainės yra pilnai pritaikytos mobiliems įrenginiams, įskaitant išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Mes užtikriname, kad Jūsų svetainė veiktų sklandžiai ir efektyviai visuose įrenginiuose, suteikiant geriausią patirtį Jūsų lankytojams.