Individualaus dizainas ir programavimas

I variantas, 700eur

Individualaus el. parduotuvės dizaino variantą sudaro:

kuriamas titulinis puslapis

kategorijos puslapis pritaikomas prie bendros puslapio stilistikos

Prekės puslapis pritaikomas prie bendros puslapio stilistikos

 

Projektui yra skiriama iki 16 dizainerio darbo valandų. Šį laiką dizaineris skiria Jūsų el. parduotuvės maketų piešimui ir paruošimui.

Taip pat projektui skiriama iki 10 techninio dizainerio darbo valandų. Šis laikas yra skiriamas dizainerio sukurto ir Jūsų patvirtinto dizaino, kompiuterinės ir mobilios versijos, maketo adaptavimo.

 

Dizaino kūrimo sudedamosios dalys:

 Sukuriama bendra el. parduotuvės stilistika: tonai, spalvinė gama, šriftas

 Puslapio viršutinė dalis (header)

 Pagrindiniai reklaminiai plotai, jų išdėstymas, dydis ir skaičius

 Prekių kategorijos atvaizdavimas

 Naujienlaiškių bloko dizainas

 Straipsnių sąrašo atvaizdavimas

 Apatinis meniu

Dizaino adaptavimas mobiliems įrenginiams

Poreikių Analizė:

Suprasti Jūsų Viziją Mūsų individualaus dizaino kūrimo procesas prasideda nuo išsamaus Jūsų poreikių ir lūkesčių išanalizavimo. Užsisakius paslaugą, gausite dizaino klausimyną, kuriame bus nuo 10 iki 15 klausimų. Atsakymai padės mums aiškiau suprasti Jūsų norus, viziją ir pageidaujamą stilių. Taip pat kviečiame pateikti norimą spalvų paletę, kuri bus naudojama kaip pagrindas kuriant unikalų dizainą Jūsų projektui.

Pirminis Kompiuterinės (Desktop) Versijos Maketas

Mūsų dizaineriai, remdamiesi Jūsų pateiktais atsakymais į klausimyną ir prekių/puslapių kategorijų sąrašu, kuria pradinį titulinio puslapio kompiuterinės versijos maketą. Tai suteikia vizualinį įspūdį apie tai, kaip atrodys galutinis dizainas. Sukūrus, Jums bus pateiktas maketas peržiūrai, ir mes mielai aptarsime visus aspektus su Jumis el. paštu, telefonu, arba vaizdo skambučiu. Mes atidžiai klausome Jūsų pastabų ir minčių dėl dizaino elementų, tokių kaip spalvinė paletė, šriftai, viršutinio bei apatinio meniu pateikimas, reklaminių blokų išdėstymas ir titulinio puslapio prekių kortelių dizainas. Mūsų tikslas – sukurti tinklalapį, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius ir skatintų Jūsų verslo augimą.

Mobilios Versijos Dizaino Maketas

Po to, kai patvirtiname bendrą elektroninės parduotuvės/svetainės dizaino koncepciją, pradedame kurti mobilios versijos dizainą. Mobilios versijos dizainas yra optimizuotas patogiam naudojimui ant mobiliųjų įrenginių, skiriasi meniu atvaizdavimas, taip pat koreguojami reklaminių banerių dydžiai, kategorijų ir prekių pateikimas. Mes skiriame ypatingą dėmesį vartotojo patogumui, lengvam naršymui ir pirkimui, naudojantis mobiliuoju telefonu ar planšetine kompiuteriu, siekdami užtikrinti geriausią klientų patirtį.

Programavimo Darbai ir Techninė Adaptacija

Kai dizaino maketai yra galutinai suderinti, mes paruošiame darbinius failus ir perduodame juos mūsų techniniam dizaineriui. Jis atsakingas už dizaino maketų adaptaciją pagal jūsų pasirinktą sistemą, užtikrinant, kad galutinis produktas veiktų sklandžiai ir būtų pritaikytas visoms reikalingoms platformoms.

Peržiūra ir Optimizavimas: Adaptuotas Dizainas su Realiai Esančiu Turiniu

Mes atidžiai peržiūrime Jūsų elektroninės parduotuvės platformai adaptuotą dizainą, įtraukiant realų turinį – nuo kategorijų iki prekių ir vidinių puslapių. Ši peržiūra leidžia mums ne tik įsitikinti, kad viskas veikia sklandžiai, bet ir atlikti bet kokias smulkias dizaino korekcijas, siekiant užtikrinti aukščiausią naudojimo patogumą ir vizualinį patrauklumą. Mūsų tikslas yra ne tik estetiškai pritaikyti dizainą, bet ir užtikrinti, kad jis būtų funkcionalus ir intuityvus vartotojui.