Individualaus dizainas ir programavimas

II variantas, 1200eur

Individualaus el. parduotuvės dizaino variantą sudaro:

 Individualus titulinis puslapis

 Individualus prekių kategorijos puslapis

 Individualus prekės puslapis

 Individualiai kuriamas vidinių puslapių (iki 3 vnt.) dizainas

 Dizainas adaptuojamas mobiliems įrenginiams ir planšetiniams kompiuteriams

 

Projektui yra skiriama iki 28 dizainerio darbo valandų. Šį laiką dizaineris skiria Jūsų el. parduotuvės maketų piešimui ir paruošimui.

Taip pat projektui skiriama iki 16 techninio dizainerio darbo valandų. Šis laikas yra skiriamas dizainerio sukurto ir Jūsų patvirtinto dizaino, kompiuterinės ir mobilios versijos, maketo adaptavimo.

 

Dizaino kūrimo sudedamosios dalys:

 Sukuriama bendra el. parduotuvės stilistika: tonai, spalvinė gama, šriftas

 Puslapio viršutinė dalis (header)

 Pagrindiniai reklaminiai plotai, jų išdėstymas, dydis ir skaičius

 Prekių kategorijos atvaizdavimas

 Prekės kortelės dizainas

 Naujienlaiškių bloko dizainas

 Straipsnių sąrašo atvaizdavimas

 Apatinis meniu (footer)

 Vidinių puslapių dizainas (iki 3 vnt.)

 Dizaino adaptavimas mobiliems įrenginiams

Poreikių Analizė:

Suprasti Jūsų Viziją Mūsų individualaus dizaino kūrimo procesas prasideda nuo išsamaus Jūsų poreikių ir lūkesčių išanalizavimo. Užsisakius paslaugą, gausite dizaino klausimyną, kuriame bus nuo 10 iki 15 klausimų. Atsakymai padės mums aiškiau suprasti Jūsų norus, viziją ir pageidaujamą stilių. Taip pat kviečiame pateikti norimą spalvų paletę, kuri bus naudojama kaip pagrindas kuriant unikalų dizainą Jūsų projektui.

Pirminis Kompiuterinės (Desktop) Versijos Maketas

Mūsų dizaineriai, remdamiesi Jūsų pateiktais atsakymais į klausimyną ir prekių/puslapių kategorijų sąrašu, kuria pradinį titulinio puslapio kompiuterinės versijos maketą. Tai suteikia vizualinį įspūdį apie tai, kaip atrodys galutinis dizainas. Sukūrus, Jums bus pateiktas maketas peržiūrai, ir mes mielai aptarsime visus aspektus su Jumis el. paštu, telefonu, arba vaizdo skambučiu. Mes atidžiai klausome Jūsų pastabų ir minčių dėl dizaino elementų, tokių kaip spalvinė paletė, šriftai, viršutinio bei apatinio meniu pateikimas, reklaminių blokų išdėstymas ir titulinio puslapio prekių kortelių dizainas. Mūsų tikslas – sukurti tinklalapį, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius ir skatintų Jūsų verslo augimą.

Mobilios Versijos Dizaino Maketas

Po to, kai patvirtiname bendrą elektroninės parduotuvės/svetainės dizaino koncepciją, pradedame kurti mobilios versijos dizainą. Mobilios versijos dizainas yra optimizuotas patogiam naudojimui ant mobiliųjų įrenginių, skiriasi meniu atvaizdavimas, taip pat koreguojami reklaminių banerių dydžiai, kategorijų ir prekių pateikimas. Mes skiriame ypatingą dėmesį vartotojo patogumui, lengvam naršymui ir pirkimui, naudojantis mobiliuoju telefonu ar planšetine kompiuteriu, siekdami užtikrinti geriausią klientų patirtį.

Programavimo Darbai ir Techninė Adaptacija

Kai dizaino maketai yra galutinai suderinti, mes paruošiame darbinius failus ir perduodame juos mūsų techniniam dizaineriui. Jis atsakingas už dizaino maketų adaptaciją pagal jūsų pasirinktą sistemą, užtikrinant, kad galutinis produktas veiktų sklandžiai ir būtų pritaikytas visoms reikalingoms platformoms.

Prekių Kategorijų ir Prekių Puslapių Maketai

Kai patvirtiname bendrą elektroninės parduotuvės stilistiką ir titulinio puslapio dizainą, pradedame kurti prekių kategorijų ir atskirų prekių puslapių maketus. Šie puslapiai yra kuriami atsižvelgiant į Jūsų prekių asortimentą, prekių pavyzdžius ir informacijos kiekį, kurį norite pateikti prekės kortelėje. Mūsų tikslas yra sukurti aiškius ir patrauklius puslapius, kurie padėtų pirkėjams lengvai rasti norimas prekes.

Mobilios Versijos Adaptacija

Be to, mes atliekame papildomą adaptaciją prekių kategorijų ir prekių puslapiams mobiliai versijai, užtikrindami, kad jūsų elektroninė parduotuvė būtų patogi ir mobiliems vartotojams.

Vidinių Puslapių Kūrimas

Baigus titulinio, kategorijų ir prekių puslapių dizaino suderinimą, kuriame iki 3 vidinių puslapių maketus, pagal Jūsų pasirinkimą. Tai gali būti puslapiai kaip “Kontaktai”, “Apie mus”, “Mus rasite”, ar kiti. Svarbu, kad Jūs pateiktumėte mums reikiamą turinį ir informaciją, kuri bus naudojama šių puslapių maketams sukurti.

Peržiūra ir Optimizavimas: Adaptuotas Dizainas su Realiai Esančiu Turiniu

Mes atidžiai peržiūrime Jūsų elektroninės parduotuvės platformai adaptuotą dizainą, įtraukiant realų turinį – nuo kategorijų iki prekių ir vidinių puslapių. Ši peržiūra leidžia mums ne tik įsitikinti, kad viskas veikia sklandžiai, bet ir atlikti bet kokias smulkias dizaino korekcijas, siekiant užtikrinti aukščiausią naudojimo patogumą ir vizualinį patrauklumą. Mūsų tikslas yra ne tik estetiškai pritaikyti dizainą, bet ir užtikrinti, kad jis būtų funkcionalus ir intuityvus vartotojui.